• 0 801 000 891
    • infolinia
    • (z tel. stacjonarnych 022 436 36 45)
    • E-mail: agdom@agdom.pl
    • czytaj więcej

Menu

Polityka prywatności

Zasady ogólne
AGDOM.pl jest zobowiązany do ochrony prywatności. Będziemy korzystać z informacji, które gromadzimy o Tobie zgodnie z prawem. Zbieramy informacje o naszych klientach z 2 powodów: po pierwsze, do realizacji zamówienia, a po drugie aby zapewnić Państwu jak najlepsze usługi. Nie wysyłamy e-maili, jeśli nie otrzymaliśmy na to zgody odbiorcy.Umożliwiamy rezygnację z subskrypcji naszego newslettera

Informacje zbierane podczas składania zamówienia lub rejestracji:

– Adres
– Numer telefonu
– Adres e-mail

Nigdy nie będziemy zbierać Państwa danych bez Państwa wyraźnej zgody. Posiadane przez nas dane są dokładne i aktualne. Mogą Państwo sprawdzić informacje, które posiadamy na Państwa temat logując się na Państwa konto w sklepie. Wszelkie nieścisłości i pomyłki będziemy niezwłocznie korygować. Dane osobowe, które posiadamy będą zabezpieczone zgodnie z naszą wewnętrzną polityką bezpieczeństwa i prawa. Jeśli mają Państwo jakieś pytania / komentarze na temat ochrony prywatności, prosimy o kontakt.

Korzystamy z podanych informacji do następujących celów:

– Do przesłania aktualizacji w odniesieniu do stanu Państwa zapytania lub zamówienia .
– Do wysyłania biuletynów i szczegóły oferty i promocji, którymi naszym zdaniem będą Państwo zainteresowani .
– W celu poprawy wyglądu i treści strony internetowej AGDOM.pl
– Aby zrozumieć zachowania zakupowe naszych zarejestrowanych użytkowników .
– Wykonywania innych ogólnych działań marketingowych i promocyjnych.

Możesz w dowolnym momencie zmienić swoje dane prywatności, logując się do konta lub kontaktując się znami .

Kiedy złożysz zamówienie musimy znać imię i nazwisko, adres email, telefon, adres dostawy, Pozwala nam to na realizację zamówienia oraz wysyłanie powiadomień o statusie zamówienia.
liniapozioma
Wyrażenie zgody
Poprzez złożenie zamówienia / zapytania na stronie AGDOM.pl wyrażają Państwo zgodę na zbieranie i wykorzystanie informacji przez właściciela sklepu AGDOM.pl . Jeśli zdecydujemy się na zmianę naszej polityki prywatności, wprowadzone zostaną odpowiednie zmiany na tej stronie, dzięki czemu będą Państwo świadomi jakie informacje zbieramy, jak je wykorzystujemy i w jakich okolicznościach je ujawniamy.
liniapozioma
Bezpieczeństwo danych
Projekt witryny AGDOM.pl został tak przygotowany, aby chronić informacje zbieramy online przed nieautoryzowanym dostępem. Chronimy prywatne informacji poprzez wdrożenie odpowiednich procedur i procesów fizycznych, elektronicznych i organizacyjnych koniecznych do ochrony prywatności. Do dalszej ochrony bezpieczeństwa, również kroki w celu weryfikacji tożsamości przed udzieleniem dostępu do swojego profilu lub dokonania zmiany danych. Jesteśmy zobowiązani do ochrony prywatności i podjęcia środków bezpieczeństwa w celu uniemożliwienia osobom nieupoważnionym dostępu do danych osobowych i ich ujawniania.